Zdraví

Arthro Biotherapy s.r.o.
:

Kmenové buňky jsou speciální buňky které se dokáží proměnit v konkrétní typ tkáně. Používáme je při léčbě bolesti kloubů, kdy po aplikaci do kloubu se začínají měnit v chrupavku. Kmenové buňky chrupavku částečně obnoví, vyzkoušejte si nás.

:
Best For Body
: Best For Body
:

Jsme zkrášlující estetické centrum v oblasti neinvazivní liposukce, omlazujících, relaxačních a kosmetických služeb. Poskytujeme ošetření: bezbolestná liposukce, odstranění celulitidy, kryolipolýza, omlazení pleti, lymfodrenáž, liposukce zmražením a tělové zábaly.

:
Bolest Praha
: Bolest Praha
:

Mobilizační techniky na bolest. Při této terapii se protahuje a uvolňuje ztuhlé svalstvo, povoluje napětí v úponech a uvolňují se blokády obratlů. Napravovaný kloub se tak uvolní a sám se vrátí na správné místo.

:
: ,
Chironax, spol. s r.o.
:

Jsme specialisté v prodeji zdravotnické techniky a příslušenství. Dlouhodobě poskytujeme servis zdravotnické techniky na území České republiky všem zdravotnickým zařízením a institucím působící v medicínské oblastí. Naše služby poskytujeme a nabízíme více jak 20 let, disponujeme různými certifikáty a naši proškolení servisní technici Vám poskytnout služby v těchto oblastech – povinné Bezpečnostně technické kontroly (BTK) dle § 65 zákona 268/2014, provádění el. revizí pevně připojených zdravotnickcýh prostředků a další služby. Prodej zdravotnických prostředků nabízíme v těchto oblastech – přístroje lékařské elektrotechniky (EKG, EEG, atd.), rehabilitační přístroje, stomatologie, nemocniční a sociální lůžka,sterilizační technika, autoklávy stolní, vodoléčebné přístroje a zařízení, inhalátory a zvlhčovače vzduchu, elektrochirurgii.

:
Čínská medicína
: Čínská medicína
:

Homeopatie. Jedna z metod komplementární, nebo též alternativní medicíny. Homeopatii vnímáme jako celek. Tělo a duši současně.

:
: http://www.erleichda.cz
Ewopharma, spol. s r. o. – Revalid
:

Ztráta vlasů vás již nemusí trápit. REVALID® je biologicky aktivní přípravek vyvinutý ve Švýcarsku k obnovení vlasů a nehtů pomocí esenciálních látek, které aktivují metabolismus a tím podporují růst vlasů a nehtů.

:
: ,
Ewopharma, spol. s r.o.
:

Chcete-li mít kvalitní vlasy, předejít vypadávání vlasů vhodnou prevencí a podporou, získat zajímavé informace z oblasti péče o vlasy a udělat něco pro svoji krásu, zdraví a psychickou pohodu, navštivte web kvalitnivlasy.cz

:
HEDERA SPA CLINIC s.r.o.
:

Omlazující neinvazivní lifting obličeje bez skalpelu a bolesti od Hedera Spa Clinic s.r.o., Praha 5-Zličín. Neinvazivní lifting obličeje je zcela bezbolestné, velmi příjemné ošetření, které spočívá v doplňování kolagenu

:
HEDERA SPA CLINIC s.r.o.
:

Ošetření neinvazivní mezoterapie – Lifting poprsí a dekoltu, omlazení pokožky a vybělení hyperpigmentačních skvrn. Výrazného omlazení vzhledu dosahujeme v Hedera Spa Clinic díky využití moderních technologií.

:
HEDERA SPA CLINIC s.r.o.
:

Jak na stres? Co je to stres? Pokud na Vás stres působí dlouhodobě, dochází k psychickému i fyzickému přetížení. Hedera Spa Clinic s.r.o., Praha 5-Zličín Vám pomůže. Anti stres balíčky: SOS, prevence, komplexní.

:
: , ,

e-shopy.info | LookCool.cz | Giebel.cz