Vzdělání

Bakalarkykorektury.cz
: Bakalarkykorektury.cz
:

Korektury bakalářské, diplomové nebo závěrečné práce po jazykové i stylistické stránce. Zařídíme pro Vás korekci pravopisu, formátování i vazbu Vaší bakalářské práce.
Vytváříme firemní prezentace nebo originální text pro copywriting. S námi pro Vás bude korektura bakalářské práce bez starostí!

:
DC Strom života
: DC Strom života
:

Soukromé dětské centrum

:
Formatovani-bakalarskeprace.cz
:

Formátování bakalářské, diplomové, seminární nebo disertační práce. Úprava formátování textu, stylistická stránka to je naše práce. Korektura pravopisu je samozřejmostí.

:
Jazyková škola English School
:

Jazyková škola České Budějovice se zaměřuje na výuku anglického jazyka. Naše jazyková škola Vás připravuje ke Cambridgské nebo PET zkoušce.

:
Jazykové centrum Genius
:

Naše jazyková škola a překladatelská agentura se specializuje na služby poskytované v rámci řady cizích jazyků. Ve více než 20 jazycích jsme schopni poskytnout profesionální služby v oblasti výuky, jazykových korektur a překladatelství a tlumočnictví. Disponujeme vlastní databází zkušených lektorů a překladatelů, kteří mají dlouholetou praxi.

:
: http://www.jcgenius.cz
Jazyky FRAN Ing. Olga Ryšavá
:

Výuka anglického a francouzského jazyka se specializací na jazyk obchodní.
ÚVODNÍ JAZYKOVÝ KURZ PRO NOVÉ ZÁJEMCE ZDARMA! VSTUPNÍ TESTY POKROČILOSTI ZDARMA!
MAXIMÁLNĚ 6 STUDENTŮ KURZU! Tlumočení, Překlady, Skupinové, individuální a firemní kurzy. Ing. Olga Ryšavá, Divadelní 8, Jihlava. info@jazykyfran.cz

:
: http://www.jazykyfran.cz
Michal Kulhanek – Translations&Consulting
:

Jsem rodilý mluvčí, překladatel a tlumočník polského jazyka s několikaletou praxí a nabízím služby v oblasti překladů, tlumočení a právního poradenství. Polské překlady a tlumočení do češtiny a slovenštiny a naopak. Zajišťuji také soudní překlady a tlumočení.

:
Růžová věž – Montessori Pomůcky
:

Internetový obchod s Montessori pomůckami a literaturou, jehož tvůrci si kladou za cíl rozšířit Montessori systém do širšího povědomí a podávat potřebné informace v problematice alternativní výchovy obecně.

:
: http://www.ruzovavez.cz
Škola Populo
: Škola Populo
:

Doučujeme žáky základních a středních škol dle jejich individuálních potřeb. V našem týmu jsou studenti a absolventi vysokých škol i zkušení kantoři s praxí. Výuka probíhá v příjemném prostředí v centru města.

Nabízíme výuku češtiny, matematiky, angličtiny, fyziky, chemie a dalších předmětů. Dále nabízíme přípravu na reparáty a přijímací zkoušky. Vaše dítě se bude scházet jednou až dvakrát týdně v naší učebně s prověřeným lektorem. Čas výuky je možné domluvit individuálně podle rozvrhu Vašeho školáka. Při výuce propojujeme pedagogické zásady s přátelským přístupem. Naším cílem je vzbudit v žákovi zájem o doučovaný předmět a pochopit jeho problematiku.

– Výuka může začít do 24 hodin.
– Klidné prostředí k výuce, odpočinková zóna a občerstvení zpříjemňují atmosféru a zlepšují výsledky.
– Rodiče dětí docházejících na výuku mají stálý přehled o tématech a pokroku výuky.
– Studenti jsou na lekci upozorněni SMS zprávou.
– V případě potřeby je možno výuku přesunout na jiný termín.

:
Trideco service s.r.o.
:

Specializovaně se zaměřujeme na obor systemika, jenž je základem kurzů pro vrcholné managery. Systemické vedení firem je zárukou největšího možného ekonomického růstu společností. Psychologie obchodu vedená našimi lektory přetváří obchodní vnímání a efektivně využívá obchodní potenciál.

:

e-shopy.info | LookCool.cz | Giebel.cz