Účetnictví

Jiří Gabaj GMG
: Jiří Gabaj GMG
:

Jsme firmou působící od roku 1994 a na trhu účetních, ekonomických a poradenských služeb. Poskytujeme vedení účetnictví, mzdové agendy a daňové evidence pro malé a střední firmy. Brno, Vyškov a Prostějov.

:
: http://gmg-ucetnictvi.cz
Přesná kalkulačka s.r.o.
:

Účetnictví, mzdy a daně. Poradna pro živnostníky s nadstandardními službami. Možnost krátkodobého docházení k Vám do kanceláře. Zaměření na OSVČ, drobné podnikatele a malé firmy. Paušální ceny dohodou.

:
Slavka Zabystrzanová – vedeme účetnictví
:

Vedení účetnictví, daňová evidence, mzdy, daňové přiznání, DPH, zahraniční, poradenství, přenesená daňová povinnost, souhrnné hlášení, optimalizace. Poskytujeme také účetnictví online, elektronické podání.

:
Slavka Zabystrzanová – vedeme účetnictví
:

Vedení účetnictví, daňová evidence, mzdy, daňové přiznání, DPH, zahraniční, poradenství, přenesená daňová povinnost, souhrnné hlášení, optimalizace, účetnictví online, elektronické podání.

:
Zakládání a prodej ready made společností Haglley Corporation s. r. o.
:

Haglley Corporation s.r.o. je mezinárodní poradenská společnost, kterou tvoří tým specialistů na offshore společnosti a daňové ráje, zakládání a prodej ready made společností, likvidace firem, daňové a právní poradenství včetně vedení účetnictví v Praze.

:
: http://www.haglley.com/

e-shopy.info | LookCool.cz | Giebel.cz