Stavba

afa servis
: afa servis
:

provádíme výškové práce nad volnou hloubkou, montáž stínící techniky jako jsou žaluzie,markýzy,síťe proti hmyzu, výrobu a montáž lehkých ocelových konstrukcí, renovace bytů a interiérů, autodopravu a stěhování, prodej a dodání stavebního materiálu .Služby nabízíme v celém jihomoravském kraji a především v okresech Brno-město, Brno-venkov a Znojmo

:
AGIN s.r.o.
: AGIN s.r.o.
:

Jsme projekční kancelář zabývající se projekční a inženýrskou činností v oblastní zemědělských staveb a průmyslových staveb. Kancelář působí pod názvem AGIN s.r.o. od roku 2016.

:
: https://www.agin.cz/
ANTICOR Bohemia s.r.o.
:

Prodáváme hliníkové samolepicí pásky pro široké spektrum použití. Montážní hliníkové pásky pro tepelné izolace potrubí, vzduchotechniky, klimatizací, ventilací a tepelných technik. Potřebujete hliníkové pásky? Kontaktujte nás!

:
Betonové sloupky | DURST s.r.o.
:

Vyrobíme Vám kvalitní betonové sloupky. Betonové sloupky od nás nezklamou a vydrží, máme s výrobou betonových sloupků bohaté zkušenosti. Potřebujete betonové sloupky? Pak nehledejte dál a vyzkoušejte nás!

:
Colorama s.r.o.
: Colorama s.r.o.
:

Jsme společnost, která Vám staví domy dle Vašich individuálních potřeb a přání.

Náš přístup je osobní. Můžete si vybrat, jestli chcete stavět úplně bez starostí, v tom případě si vyberete pouze přibližné místo, kde má Váš dům stát a my Vám najdeme i pozemek. Nebo budete chtít stavbu pouze jako “hrubou\” či “na klíč”? Vše je možné a vše záleží na individuální dohodě.

:
DEN BRAVEN Czech and Slovak a.s.
:

Společnost Den Braven Sealants je již téměř 40 let předním světovým dodavatelem systémových řešení stavební chemie a technických aerosolů nejvyšší kvality. Našim zákazníkům nabízíme nejen širokou škálu skladem dostupných výrobků, ale také přístup k nejmodernějším typům výrobků a progresivním materiálům, rozsáhlému poradenství a kvalitní logistice.

:
: http://www.denbraven.cz
Drave Technology s.r.o. – Dopravníky
:

Potřebujete dopravník,který spplní veškeré Vaše požadavky na provoz? Neváhejte a konktujte naší společnost, která má výhradní zastoupení firmy SKAKO VIBRATION pro ČR a SK!

:
ENVI-PUR, s. r. o.
: ENVI-PUR, s. r. o.
:

Vyrábíme čistírny odpadních vod pro rodinné domy, penziony, provozovny, hotely a obce. Součástí naší nabídky jsou nádrže, vodoměrné šachty, lapače tuků a odlučovače ropných látek. Zajišťujeme dodávky, montáže a servisní prohlídky ČOV. Nabízíme vypracování jednoduché projektové dokumentace.

:
: http://www.envi-pur.cz
Fasádní lešení Ostrava
:

Potřebujete fasádní lešení? V uceleném systému produktů firmy SCASERV a. s. nechybí ani fasádní lešení, které je nabízeno formou prodeje nebo pronájmu.

:
:
FRONTON – rekonstrukce bytového jádra Brno
:

Firma Fronton nabízí kompletní rekonstrukce bytového jádra i rekonstrukce koupelen. Všechny řešení na míru a kvalitně.

:

e-shopy.info | LookCool.cz | Giebel.cz