Řemesla

Araneuss
: Araneuss
:

Zajišťujeme výškové práce pomocí horolezecké techniky. Nabízíme kácení stromů, instalaci vánoční výzdoby a jiné práce ve výškách. Opravujeme a rekonstruujeme fasády, provádíme izolace dilatačních panelových spár, instalujeme ochranu proti holubům a provádíme stavební práce.

:
Čeněk Dlouhý – Instalatér Brno
:

Instalatér Brno

-voda, plyn,topení
-opravy a instalace rozvodů v domech
-výměny a zapojení spotřebičů – sporáků, kotlů atd.
-výjezd si neúčtuji
Brno a okolí

Dodávka materiálu
-voda, topení, plyn

:
:
CIKO komíny
: CIKO komíny
:

Cihelné a nerezové komíny pro všechny druhy paliv a typy spotřebičů. Komínový systémy vyrábíme a dodáváme ve velkém rozsahu průměrů a typu provedení. Nerezové komíny např. v designovém provedení bez vnějších spon. Dodáváme i široký sortiment příslušenství jako komínové stříšky a prostupy.

:
: , ,
DURST s.r.o. – Městský mobiliář
:

Vyrobíme Vám městský mobiliář z vymývaného kamene. V nabídce máme více než 20 druhů městských mobiliářů ve 3 provedení. Díky tomu jsme Vám můžeme nabídnout mnoho možností sestav podle Vašeho přání. Městský mobiliář od nás nezklame a vydrží, máme s výrobou bohaté zkušenosti. Vyzkoušejte nás!

:
Elektrikář Hradec Králové
:

Vítá vás elektrikář pro Hradec Králové a okolí.
Elektroinstalace rodinných domů, bytů, rekonstrukce bytových jader, drobné opravy včetně revizí.

:
Envi-pur s.r.o.
: Envi-pur s.r.o.
:

Čistírny odpadních vod a úpravny vody – čov pro rodinné domy, čov pro obce, čov pro objekty. Zámečnické práce, řezání vodním paprskem

:
Fontány – jezírka
: Fontány – jezírka
:

Realizujeme fontány, vodotrysky, jezírka, kašny. Bazény a zastřešení – zajišťujeme prodej, montáž a servis. Nabízíme fontány statické, plovoucí a dynamické. Fontány mohou mít hudební program řízený počítačem.

:
: , ,
Hromosvody Těšínský
:

Hromosvody Těšínský poskytují tyto služby:
Revize hromosvodů, včetně projektové dokumentace na instalované hromosvody.
Montáž nových hromosvodů
Montáž bezúdržbových hromosvodů (Cu, AlMgSi)
Opravy a rekonstrukce starých hromosvodových soustav
Uzemňovací soustavy včetně výkopových prací pro hromosvody.
Opravy a nátěry fasád
Rekonstrukce střech včetně tesařských a klempířských prací.
Montáže telekomunikačních antén
Montáže reklamních banerů (extrémní plochy)
Speciální práce pro film
Rizikové kácení stromů
Shoz sněhu a výškové práce pomocí horolezecké techniky

:
Instalateri.cz
: Instalateri.cz
:

Instalatéři Záchranné technické služby poskytují nonstop instalatérský servis v Praze a středních Čechách. Instalatéři ZTS jsou k dispozici 24 hodin denně, 7 dnů v týdnu, v případě havárie přijedou v nejkratším možném čase. Instalatéři Záchranné technické služby provádějí veškeré instalatérské práce. Volejte zdarma na havarijní linku 800 290 291.

:
Karel Janeček
: Karel Janeček
:

Vyrábíme řeznické potřeby ( háčky na maso, cenovky na maso a potraviny, stromečky na maso, závěsné háky s kladkou, jehly prošívací, konzoly na maso), grily a potřeby na grilování (gril na sele, prase, rožeň na sele nebo prase, opékací vidličky, rošty do grilů a krbů), potřeby na zabíjačku (grmolec na prase, řeznický zvonek, nabíječka jitrnic, špejlovací jehla), vozíky na přepravky, cenovky na zboží, pojistky hasicích přístrojů. www.janecek.cz, www.janecek.webnode.cz, www.grily.name,

:

e-shopy.info | LookCool.cz | Giebel.cz