Reklama

Eventová agentura Praha, Event agentura
:

Jsme profesionální eventová agentura. Zabýváme se pořádáním firemních akcí a večírků na klíč včetně kompletního programu. Organizujeme také dětské dny či rodinné dny. Dále poskytujeme grafické a reklamní služby.

:
: http://www.bba.cz
Exposale
: Exposale
:

Zajišťujeme vše pro výstavní expozice a stánky pro kongresy, výstavy, veletrhy a další příležitosti. Zapůjčení nábytku, osvětlení, audio-video-PC, vybavení do kuchyňky. Návrhy a realizace expozic. Stavba hal pro výstavy, semináře, rauty, firemní dny apod.

:
: http://www.exposale.cz
GD advertisinG Details
:

GD advertisinG Details – Jsme reklamní agentura, která miluje reklamu a komunikaci. Můžeme vytvořit firemní styl, vytisknout reklamní materiály, realizovat focení kalendářů, plánovat reklamní kampaně, zajistit hostesky či moderátory.

:
: http://simplygd.com
Grafické studio, grafické práce, reklamní agentura Praha
:

Jsme profesionální reklamní agentura. Máme vlastní grafické studio, které se specializuje na veškeré grafické práce. Vytváříme webové grafiky, logotypy, kompletní corporate identity, obalový design.

:
: http://www.gradesi.cz
LIVE Call s.r.o.
: LIVE Call s.r.o.
:

Nabízíme kvalitní telemarketingové služby. Náš tým tvoří zkušení operátoři, kteří umí správně zapůsobit na klienty a navázat s nimi profesionální vztah. Zabezpečíme Vaši kampaň po všech stránkách a uděláme maximum pro to, aby byl Váš projekt úspěšný.

:
: http://www.livecall.cz
MyBillboards s.r.o.
: MyBillboards s.r.o.
:

Nejlepší nástroj pro inzerci a pronájem reklamních ploch po celé ČR. Společnost MyBillboards s.r.o. je mladou společností s velkým potenciálem, která je známá svou profesionalitou, dostupností a rychlostí.

:
: , ,
Soňa Adamusová – reklama
:

Nabízíme zpracování log, reklamních cedulí, propagačních štítů obchodů a organizací, Polepy výloh, aut i letadel a zpracování vizitek, pozvánek a další.

:

e-shopy.info | LookCool.cz | Giebel.cz