Průmysl

Bartosini – Posuvné systémy
:

Naše společnost nabízí kování a komponenty, které jsou certifikovány a prošly požadovanými technickými zkouškami. Garantujeme klientům bezproblémové zpracování technických parametrů dle zákonných norem.

:
Ozubená kola – TRIBO Engineering
:

Ozubená kola – TRIBO Engineering

:
PVC fólie
: PVC fólie
:

Specializujeme se na prodej PVC fólie pro potravinářství a mrazírenství. Potřebujete-li PVC fólie, tak nás neváhejte kontaktovat. Pomůžeme Vám!

:
TENZONA s.r.o. – Průmyslová váha
:

Vyrábíme průmyslové váhy na nejvyšší úrovni. Díky naším váhám získáte pod kontrolu svůj zisk. Specializujeme se na průmyslové váhy. Sháníte průmyslovou váhu? Ozvěte se nám!

:
: http://www.tenzona.cz/
VABEX s.r.o.
: VABEX s.r.o.
:

Firma vyrábí, nakupuje a prodává přesné strojní svěráky, měřidla, upínky, dorazy, magnetické upínače a jiné nářadí pro kovoobráběcí dílny.
Našim zákazníkům poskytujeme poradenství, záruční i pozáruční servis.

:
VSS s.r.o.
: VSS s.r.o.
:

Firmy soustřeďující se na prodej plastových výrobků nejen v oblasti Ostravy, ale v celé ČR. Mezi základní produkty patří plastové desky a tyče a taktéž Polytan a polyamid.

:
Wista s.r.o.
: Wista s.r.o.
:

Eshop s prodejem tryskací techniky, prodej abraziva. Tým odborníků poradí při návrhu nové technologie, změn nebo úprav stávající technologie. Dlouhodobé vztahy se subdodavateli. Vyhodnocení opotřebení dílů ke včasné výměně.

:

e-shopy.info | LookCool.cz | Giebel.cz