Počítače

2bee
: 2bee
:

Servis v oblasti výpočetní techniky, poskytujeme komplexní servisní služby, zejména pro firmy a domácnosti ve Zlíně a okolí

:
: http://www.2bee.cz/
Altair Software
: Altair Software
:

Altair Software vyvíjí nativní mobilní aplikace na míru, aplikace pro mobily a aplikace pro tablety (Android aplikace, iOS aplikace, Windows Phone aplikace). Programování ERP (Enterprise resource planning) software a software pro státní správu. Provádíme analýzu a návrh mobilní aplikace, vytvoření vzhledu (designu) mobilní aplikace, naprogramování mobilní aplikace a publikování mobilní aplikace.

:
:
Dreamscape
: Dreamscape
:

Společnost Dreamscape se specializuje na vývoj, výrobu a distribuci 3D tiskáren, tedy přístrojů pro výrobu trojrozměrných plastových modelů a prvků podle jejich digitální 3D předlohy (tzv.„3D tisk“ nebo „rapid prototyping“). Zároveň provozuje 3D tiskové centrum, kde je možno si nechat model vytisknout a kde Vám funkci 3D tiskárny rádi předvedeme.

:
: http://www.dreamscape.cz
eXom group, s.r.o.
: eXom group, s.r.o.
:

Zabýváme se dohledem a údržbou firemní IT infrastruktury a výpočetní techniky. Provádíme správu a údržbu počítačů, sítí i serverů, zajišťování bezpečnosti, zálohování dat, softwarový audit. Zajistíme kvalitní a efektivní obsluhu zákazníků zákaznickou linkou a call centrum. V případě jakýchkoli nesnází poskytneme rychlý servis. Pořádáme školení v oblasti softwaru i hardwaru.

:
Jan Pišinger – ESI Systems
:

Počítače – prodej a servis

:
:
MAKE GROUP s.r.o.
: MAKE GROUP s.r.o.
:

Firma zabývající se IT technologiemi, nabízí tvorbu osobních a firemních webstránek zdarma, pomoc živé technické podpory, webhosting i koupi domény. Systém Goneo.cz je neustále vyvíjen a inovován tak, aby byl uživatelsky příznivější a na úrovni. K tvorbě stránek zdarma postačí doslova pár minut, když v rámci jednoduchého průvodce ve třech krocích lze postavit webové stránky, které lze za pomoci technické podpory a dalších služeb ještě vylepšit.
Provozovatelem je společnost CENTRON Internet s.r.o., sídlem Kubelíkova 1224/42, Praha 3, 130 00, IČ: 28862945
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 149793.

:
: http://www.goneo.cz/
Power IT, s.r.o
: Power IT, s.r.o
:

Prodej a servis počítačů, tiskáren, notebooků, příslušenství všech značek – HP, DELL, ACER, ASUS, EPSON, CANON, PRESTIGIO. Tvorba webových stránek, správa serverů, odvirování, školení, domácí wifi.

:
: http://www.powerit.cz
Projektově.CZ
: Projektově.CZ
:

Projektově.CZ je jednoduchý systém pro zadávání a kontrolování úkolů. Sledujte průběh delegovaných úkolů a řiďte své projekty snadno a rychle.

:
STOFCOM s.r.o.
: STOFCOM s.r.o.
:

Servis PC a notebooků, správa a instalace počítačových sítí, služby kopírovacího centra a fotosběrny, prodej výpočetní techniky, již přes 20 let v Brně Kohoutovicích. Jsme certifikovaným servisem i prodejcem produktů společností Microsoft, Dell, Eset, Lenovo, Apple a mnoha dalších

:
: https://www.stofcom.cz/

e-shopy.info | LookCool.cz | Giebel.cz