Elektronika

Daite – LED obrazovky
:

Firma DAITE nabízí kvalitní LED obrazovky i služby nutné k realizaci a dalšímu provozu.

:
:
Delficomputer
: Delficomputer
:

Počítače na míru pro opravdové profesionály

Firma delficomputer se specializuje na výrobu stolních počítačů jak pro profesionály, tak nenáročné klienty.

:
ELMAKO-DUBŇANY s.r.o.
:

Společnost ELMAKO-DUBŇANY s.r.o. se zabývá projekcí, montáží a servisem v těchto oblastech: technické zabezpečení budov, silnoproudé a slaboproudé elektromontáže, měření a regulace, vzduchotechnika a bioplynové stanice.

:
GM electronic spol.s.r.o.
:

Společnost je držitelem certifikace: ISO 9001:2008 Velkoobchod i maloobchod nejširšího spektra elektronických součástek, kvalitního nářadí a chemie pro elektroniku a elektrotechniku, audio / video,…

:
: http://www.gme.cz/
:
JTSERVIS
: JTSERVIS
:

Naše firma se specilazuje na veškeré opravy notebooků značek ACER, Apple, ASUS, Benq, COMPAQ, DELL, Fujitsu Siemens, HP, IBM, Lenovo, MSI, Packard Bell, SONY, TOSHIBA, UMAX a mnoha dalších.
Postaráme se Vám o kompletní servis Vašeho mobilu, poradíme si s fyzickým poškozením přístroje i s nefunkčním softwarem.

:
: http://www.jtservis.cz
:
Lampy do projektoru – Projektory-lampy.cz
:

Nabízíme široký výběr projektorů a náhradních lamp do všech modelů projektorů. Garantujeme nejlepší ceny nabízeného zboží a navíc přidáme slevu v rámci našeho věrnostního programu.

:
Zahrada-eshop.cz
: Zahrada-eshop.cz
:

Prodáváme elektrické ruční nářadí a zahradní traktory. Internetový i kamenný obchod. Prodej značek Narex, Makita, Bosch, Hecht, Dolmar, Hitachi. Zajišťujeme i servis pro pily, brusky, vrtačky, kladiva u většiny značek.

:
:

e-shopy.info | LookCool.cz | Giebel.cz