Cestování

Cestovní agentura KIORA
:

Nabízí komplexní služby pro všechny typy cestování – pobytové a poznávací zájezdy českých a německých cestovních kanceláří, zájezdy na míru, prodej letenek a další služby s garancí nejnižších cen na trhu. Nabízíme také asistenci při jednání s CK při reklamacích zájezdů.

:
: http://www.kiora.cz
Chci vidět svět – last minute
:

Cestujte po celém světě díky portálu chci vidět svět. Stránky provozuje cestovní agentura Explode, s.r.o. V nabídce naleznete nespočet exotických destinací, mezi nejoblíbenější patří Egypt, Thajsko, Spojené arabské emiráty a Dominikánská republika.

:
Levné ubytování České Budějovice pension
:

Levné ubytování České Budějovice pension.
Levné ubytování České Budějovice najdete nedaleko od výstaviště a centra města, poblíž pivovaru Budvar a firmy Robert Bosch.
Levné ubytování patří mezi oblíbené pensiony v Českých Budějovicích, pobyt Vám zpříjemní parkování na uzavřeném monitorovaném parkovišti a restaurace, kde jsou podávány snídaně i večeře.
Pension České Budějovice nabízí možnost volby z různě velkých pokojů a vybrat si takový, který Vašim potřebám bude nejlépe vyhovovat. Prostorné pokoje jsou vybaveny vlastním WC, sprchou, LCD televizí se satelitním příjmem a minibarem. Rychlé internetové wi-fi připojení je k dispozici v celém pensionu.
Ubytování České Budějovice se psem pension akceptuje po dohodě s recepcí, pobyt je též ideální pro seniory, cyklisty, motocyklisty, dovolenou, rodiny s dětmi i pro obchodní cestující na služební cestě do Českých Budějovic.
Ubytování v soukromí České Budějovice, pension je snadno dostupný autem nebo městskou hromadnou dopravou.

:
NEMO & SELECTA s.r.o.
: NEMO & SELECTA s.r.o.
:

Baví vás golf a chcete si jej zahrát i jinde než v Česku? U nás najdete golfové zájezdy na nejlepší golfová hřiště v Evropě i ve světě. Pomůžeme vám přesně podle vašich požadavků, aby byla vaše golfová dovolená nejlepší.

:
: http://www.nemogolf.cz/
NEMO & SELECTA s.r.o.
: NEMO & SELECTA s.r.o.
:

Nabízíme online letenky a doplňkové služby za výhodné ceny. Po vyplnění jednoduchých vstupních údajů získáte výpis letenek s přehledným srovnáním cen. Naše nabídka zahrnuje všechny hlavní nízkonákladové dopravce a levné letenky.

:
: ,
Ofran Drive More s.r.o.
:

Autopůjčovna po celém světě

:
Penzion Integrity, Brno
:

Pokud sháníte levné ubytování Brno v centru města, nenechte na sebe čekat a přijeďte do penzionu Brno. Mluvím za celý personál penzionu Integrity, když říkám, že se velice těšíme na Vaši návštěvu.

:
Penziony České Budějovice ubytování Minor
:

Penziony České Budějovice ubytování Minor.

Mezi penziony České Budějovice a okolí je Ubytování Minor velice oblíbeno. Ubytování najdete v klidné části, nedaleko centra města, má více než dvacetiletou tradici a patří mezi levné a vyhledávané penziony ve městě České Budějovice, které se od roku 1990 věnují ubytování hostů.

Pokoje Ubytování Minor jsou vybaveny samostatným sociálním zařízením, sprchou, satelitem, televizí a minibarem. Jako jiné penziony v Českých Budějovicích i Ubytování Minor nabízí připojení k Wi-Fi internetu zdarma.

Levné ubytování Minor České Budějovice patří mezi penziony vhodné pro dovolenou, služební cesty a obchodní cestující, kteří hledají kvalitní a levné penziony v Českých Budějovicích. Uzavíratelné parkoviště pro osobní automobily se nachází uvnitř objektu Ubytování Minor České Budějovice levně a je nepřetržitě monitorováno kamerovým systémem se záznamem.

Ne všechny hotely a penziony České Budějovice jsou vybaveny vlastní restaurací. Ubytování Minor České Budějovice Vám tuto službu samozřejmě poskytne a těšíme se na Vaši návštěvu.

:
Sport areál Klíny
: Sport areál Klíny
:

Sport areál Klíny je rodinné středisko umístěné ve východní části Krušných hor, vzdálené pouhých 6 km od Litvínova a 95 km od Prahy. Tato zimní sezóna nabídne návštěvníkům rozšířené, prodloužené a 100% technicky zasněžované čtyři sjezdovky o lehké a střední obtížnosti,

:
: http://www.kliny.cz
Traveller s. r. o.
: Traveller s. r. o.
:

Nabízí se nám možnost lyžování v Rakousku 12 měsíců v roce. Při lyžování v Rakousku si každý může vybrat z několika desítek lyžařských center včetně možnosti lyžování na ledovcích. Lyžování v Rakousku je možné od časného podzimu do pozdního jara bez čekání a s perfektním zázemím.

:

e-shopy.info | LookCool.cz | Giebel.cz