Bydlení

ANDĚLSKÁ SVÍČKÁRNA – česká ruční výroba svíček
:

Svíčkárna nabízí rozšířený sortiment produktů. Andělská svíčkárna vyrábí z nejkvalitnějších surovin pro získání nejlepších vlastností při hoření, s důrazem na nízkou stékavost a čazení.Svíčkárna poskytuje maloobchodní i velkoobchodní odběr.

:
AR Dekor
: AR Dekor
:

Navrhujeme a vyrábíme vestavěné skříně na míru na základě dlouholetých zkušeností. Nad rámec specializace na vestavěné skříně na míru zajišťujeme i další výrobu nábytku a vybavení na míru. Vestavné skříně na míru a zakázkový nábytek dodáváme v široké nabídce materiálů i barevných variant.

:
COMPRI Izolace
: COMPRI Izolace
:

COMPRI® je systém izolací – foukaná celulózová izolace Climatizer Plus, minerální izolace Climastone, grafitový polystyren Climastyren, dřevovláknitá izolace Climawood, zvuková izolace Wolf, Pro clima – membrány, lepidla, pásky, parobrzdy a Slovinyl Siding obkladový systém.

:
Diamant koupelny & kuchyně
:

Rekonstrukce koupelny Ostrava – potřebujete zrekonstruovat koupelnu a jste z Ostravska, nebo Havířova? Rekonstrukce koupelny od nás Vás nezklame, jsme jedničkou na trhu! Přesvědčte se sami a kontaktujte nás!

:
Dražba nemovitostí
: Dražba nemovitostí
:

Dražba nemovitostí je legální a transparentní způsob jak přijít k bydlení za výhodnou cenu. Dražba nemovitostí je zcela bezpečná a výhodná. Vyzkoušejte si dražbu nemovitostí ještě dnes!

:
Dražby nemovitostí
:

Koupí nemovitosti v dražbě exekučního úřadu můžete značně ušetřit, protože vyvolávací cena nemovitostí začíná na 2/3 jejich odhadované ceny. Dražby a exekuce nemovitostí jsou dobrý způsob jak výhodně přijít k bydlení. Neváhejte a vyzkoušejte naší elektronickou dražbu.

:
Dveře a zárubně
: Dveře a zárubně
:

Naše dveře a zárubně jsou vyráběny z následujících hlavních materiálů smrk, dub, borovice, modřín, olše, jasan, bříza. Konstrukce dveří – rámová, sendvičová (hladké dveře). Povrchová úprava – široká škála mořidel.

:
Elektrikár Bratislava a okolie
:

Elektrikár Bratislava a okolie.Odstraňovanie porúch elektroinštalácií .Opravy a montáž elektroinštalácií v panelových bytoch a rodinných domoch .Opravy zásuviek a vypínačov,montáž lustrov.Revízne správy .Kompletné elektroinštalácie bytov a rodinných domov .Zapájanie varných dosiek.Bodové osvetlenia .Opravy a montáž bytových a domových rozvádzačov.Elektrické prípojky domov a bytov .

:
Geotera s.r.o.
: Geotera s.r.o.
:

geodetické práce, vytyčování hranic, zaměřování staveb, podklady pro projekty, poradenství v katastru nemovitostí

:
: http://www.geotera.cz
glasal.sk
: glasal.sk
:

Kompletné zimné záhrady inšpirované osvedčeným systémom z Anglie.Propracované systémové prvky zaručujúce špičkovú kvalitu a vysokú odolnost.Vypracujeme trojrozmerný počítačový model a montáž zrealizujeme už za 5 týždňov.

:
: http://www.glasal.sk

e-shopy.info | LookCool.cz | Giebel.cz